![Βγήκε με το μπορντοροδοκόκκινο φούτερ του](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2012/01/17/7d2b400fb29a26e7ee3a4dd60d142a35.jpg?t=muwCsX8cwpYqyctO8Ur2lQ)
Βγήκε με το μπορντοροδοκόκκινο φούτερ του
Γενικά η οικογένεια έχει μία... αδυναμία στο συγκεκριμένο χρώμα! Το έχει αποδείξει πολλές φορές.
Ο Γιώργος Μοιραράκης αποδεικνύει πως το μήλο πέφτει πάντα κάτω από τη μηλιά, αφού εμφανίστηκε στη Γλυφάδα φορώντας ένα φούτερ... μπορντοροδοκόκκινο. Σίγουρα η μαμά, Δέσποινα Μοιραράκη, θα είναι περήφανη για την επιλογή του.
Ο Γιώργος Μοιραράκης επέλεξε να περάσει τη μέρα του στη Γλυφάδα και αφού ήπιε τον καφέ του, ο φακός του gossip-tv.gr τον πέτυχε στη βόλτα του. Ο ίδιος ήταν αρκετά ευδιάθετος και πάντα χαμογελαστός.
![Βγήκε με το μπορντοροδοκόκκινο φούτερ του](https://cdn.gosmd.gr/img/600/903/80/2012/01/17/fff.jpg?t=L8NjIcreoEf4KyqSjFC7Yw)
Photo 1/2
Βγήκε με το μπορντοροδοκόκκινο φούτερ του ![Βγήκε με το μπορντοροδοκόκκινο φούτερ του](https://cdn.gosmd.gr/img/600/398/80/2012/01/17/ggg.jpg?t=1UD42ci9SnLpuLn9Ufq_0Q)
Photo 2/2
Βγήκε με το μπορντοροδοκόκκινο φούτερ του
ΔΕΣ ΤΗ GALLERY - 2 PHOTOS
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ