![Το παράπονο της Άννας Βαγενά](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2012/06/05/327fcb078d321fe951e42e338adfd778.jpg?t=F7KZe-oKoXb6aezpMPxOgw)
Το παράπονο της Άννας Βαγενά
Η Άννα Βαγενά φαίνεται ότι έχει παράπονο από τα κόμματα της Αριστεράς.
Η ηθοποιός μιλώντας σε ραδιοφωνικό σταθμό, αποκάλυψε ότι ο ΣΥΡΙΖΑ και η ΔΗΜΑΡ την άφησαν εκτός των ψηφοδελτίων τους. Η Άννα Βαγενά αποκάλυψε ότι ενώ εκείνη ήθελε να είναι υποψήφια, τα κόμματα της άφησαν εκτός. Η Άννα Βαγενά είχε αντικαταστήσει την Πέμη Ζούνη στην Κ.Ο του ΠΑΣΟΚ και διεγράφη, αφού καταψήφισε το δεύτερο μνημόνιο.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ