![Η Νίνα Λοτσάρη στο live του Νότα](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2014/02/10/c0050273cddd7b2e71128eb686a16ef5.jpg?t=tESlPCBHWMB3xL9nt7_jhw)
Η Νίνα Λοτσάρη στο live του Νότα
Ο Αλέξανδρος Νότας συνεχίζει με επιτυχία τις εμφανίσεις του σε club στην Μαρίνα του Φλοίσβου.
Εχθές το βράδυ, η Νίνα Λοτσάρη έδωσε το παρών και αρκετοί ξαφνιάστηκαν που την είδαν σε ένα από τα κεντρικά τραπέζια. Κατά την διάρκεια της βραδιάς, ο τραγουδιστής ως καλός οικοδεσπότης της έδωσε το μικρόφωνο και εκείνη είπε δυο τραγούδια και οι θαμώνες την χειροκρότησαν. Η Νίνα Λοτσάρη ήταν ευδιάθετη και δεν σταμάτησε να χορεύει με τα τραγούδια που ερμήνευε ο Αλέξανδρος Νότας. Σύμφωνα με πληροφορίες, οι δυο τους είναι φίλοι και όπως φάνηκε έχουν και χημεία. Λέτε να μας επιφυλάσσουν κάποια έκπληξη για το μέλλον;
![Η Νίνα Λοτσάρη στο live του Νότα](https://cdn.gosmd.gr/img/600/567/80/2014/02/10/lotsari_1.jpg?t=h_Zhkaho6AfMws4Xvcg08A)
Photo 1/3
Η Νίνα Λοτσάρη στο live του Νότα ![Η Νίνα Λοτσάρη στο live του Νότα](https://cdn.gosmd.gr/img/600/403/80/2014/02/10/lotsari_2.jpg?t=xsBs3clwWxGIEzaB9Y9TuQ)
Photo 2/3
Η Νίνα Λοτσάρη στο live του Νότα ![Η Νίνα Λοτσάρη στο live του Νότα](https://cdn.gosmd.gr/img/600/472/80/2014/02/10/lotsari_3.jpg?t=xZZDoAoj5n4Mr52OnaPJZA)
Photo 3/3
Η Νίνα Λοτσάρη στο live του Νότα
ΔΕΣ ΤΗ GALLERY - 3 PHOTOS
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ