![Επίσημη πρεμιέρα για τον «Hamlet that punk»](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2015/10/30/athinaida-2.jpg?t=GGD0zYGEIi0dDQOLhOTVow)
Επίσημη πρεμιέρα για τον «Hamlet that punk»
Επίσημη πρεμιέρα έκανε η παράσταση «Hamlet that punk».
Η παράσταση συνεχίζει για δεύτερη χρονιά, μετά την επιτυχημένη πορεία της τον Μάιο του 2015 στο θέατρο «Βαφείο» και στο φεστιβάλ Βριλησσίων στις 14 Σεπτεμβρίου 2015.. Την μετάφραση και σκηνοθεσία έκανε η Μαίρη Μαραγκουδάκη.
Διανομή των ρόλων: Άμλετ: Νικόλας Πιπεράς, Κλαύδιος: Νίκος Μαυρουδής, Γερτρούδη: Μαίρη Μαραγκουδάκη, Λαέρτης- Γκίλντενστερν: Μανώλης Βαζαίος, Οράτιος- Ρόζενκραντζ: Ανδρέας Ανδρεάδης, Πολώνιος- Νεκροθάφτης: Μανόλης Καβίδας, Οφηλία: Κορνηλία Κυριάκη, Μαίρη Άσπρου, Θεοδόσης Σκαρβέλης, Σοφία Νικολοπούλου. Στην "ποντικοπαγίδα" εμφανίζονται ο Σταύρος Ράγιας, Χρήστος Χατζημιχαήλ, Φανή Γιαννακοπούλου.
![Επίσημη πρεμιέρα για τον «Hamlet that punk»](https://cdn.gosmd.gr/img/600/360/80/2015/10/30/1674956439518-763462872-athinaida-2.jpg?t=DN-utBzpP8qlezA5gMAGrA)
Photo 1/4
Επίσημη πρεμιέρα για τον «Hamlet that punk» ![Επίσημη πρεμιέρα για τον «Hamlet that punk»](https://cdn.gosmd.gr/img/600/396/80/2015/10/30/athinaida-1.jpg?t=IjVHzxzIcKRzzB4ECjePtw)
Photo 2/4
Επίσημη πρεμιέρα για τον «Hamlet that punk» ![Επίσημη πρεμιέρα για τον «Hamlet that punk»](https://cdn.gosmd.gr/img/600/942/80/2015/10/30/athinaida-4.jpg?t=xye2s4-g3tBal4ZY3Q5VpA)
Photo 3/4
Επίσημη πρεμιέρα για τον «Hamlet that punk» ![Επίσημη πρεμιέρα για τον «Hamlet that punk»](https://cdn.gosmd.gr/img/600/441/80/2015/10/30/athinaida-3.jpg?t=QKa_qRYiRq1s7xGQOiNIsQ)
Photo 4/4
Επίσημη πρεμιέρα για τον «Hamlet that punk»
ΔΕΣ ΤΗ GALLERY - 4 PHOTOS
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ