![Για αυτό προτιμάμε τα λυπητερά τραγούδια](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2020/03/27/1675179019498-149428437-3-6.jpg?t=VkU9tjfBLqSspvYNWJPRfA)
Για αυτό προτιμάμε τα λυπητερά τραγούδια
Τίποτα δεν είναι τυχαίο.
Είναι ένα από τα ερωτήματα που βασανίζουν πολύ κόσμο. Αφού ο σκοπός μας είναι ευχαρίστηση, γιατί πρέπει να ακούμε λυπητερά τραγούδια; Με μια γρήγορη ματιά θα μπορούσε να πει κανείς ότι όλοι οι άνθρωποι είμαστε από τη φύση μας μαζόχες, ωστόσο η αλήθεια είναι άλλη και έχει σοβαρή εξήγηση.
Διαβάστε περισσότερα στο Ratpack.gr
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ