![Αγγελική Νικολούλη: «Με τον γιο μου περάσαμε δύσκολα»](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2012/12/11/537f8b24351199f3533deb75062c5e27.jpg?t=Zzad1rYpLnxderHTWVe5_g)
Αγγελική Νικολούλη: «Με τον γιο μου περάσαμε δύσκολα»
Θα ήθελε να συνεργαστεί ποτέ με τον γιο της, που είναι σκηνοθέτης στην Αμερική, η Αγγελική Νικολούλη;
«Ο Κωνσταντίνος ζει εδώ και χρόνια στο Los Angeles, έχοντας τραβήξει τον δικό του επαγγελματικό δρόμο στον κινηματογράφο. Έχουμε διαφορετικό αντικείμενο, αλλά δεν ξέρεις ποτέ πως τα φέρνει η ζωή. Ακούω άλλωστε με μεγάλη προσοχή τις παρατηρήσεις που κάνει πάνω στη δουλειά μου» δήλωσε στο «Θέμα» η παρουσιάστρια και συμπλήρωσε: «Περάσαμε κι εμείς δύσκολα. Ο γιος μου είναι άτομο χαμηλών τόνων που τον ενοχλεί η δημοσιότητα, αλλά αναγκαζόταν να την υπομένει λόγω της μητέρας του. Συνειδητοποίησε την ουσία της δουλειάς μου και την εκτίμησε όταν βρέθηκε στην Αγγλία για σπουδές».
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ