![Ο «Τροχός της τύχης» χάρισε το πρώτο scooter](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2017/05/15/trohos_tis_tyhis_-_harise_to_proto_scooter_2.jpg?t=KAyqfOSlH18e1CR79asfLg)
Ο «Τροχός της τύχης» χάρισε το πρώτο scooter
Το πρώτο scooter χάρισε ο «Τροχός της τύχης».
Η τυχερή παίκτρια ήταν η Μαρία Χατζηθωμά, η οποία κέρδισε επίσης 850 ευρώ και ένα γυναικείο ρολόι.
Όπως αποκάλυψε μάλιστα, σύμφωνα με τον Τηλεθεατή, ήταν η πρώτη φορά που δήλωνε συμμετοχή σε τηλεπαιχνίδι και τελικά της βγήκε σε καλό. Ο γρίφος του τελικού που της χάρισε τη νίκη ήταν: Συνώνυμα: τρικυμία -φουρτούνα. Η Μαρία Χατζηθωμά το πίστεψε και τελικά έφυγε από το πλατό κερδισμένη.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ