![Nomads 2: Αυτοί είναι οι νέοι αρχηγοί των ομάδων](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2018/10/14/14-08-00-image-66.jpg?t=rlYVDQjEApLqZCyfhOfffA)
Nomads 2: Αυτοί είναι οι νέοι αρχηγοί των ομάδων
Στο πρώτο live του Nomads 2 η κάθε ομάδα έβγαλε τους νέους αρχηγούς για την ερχόμενη εβδομάδα.
Οι Λεμούριοι ψήφισαν και αποφάσισαν ο αρχηγός τους να είναι o Γρηγόρης Μόργκαν. «Νιώθω σούπερ, δεν αλλάζει τίποτα. Πάμε δυνατά», δήλωσε ο νέος αρχηγός των Λεμούριων. Όταν ήρθε η σειρά των Κροκόδειλων άρχισε ντέρμπι ανάμεσα σε Χρήστο Βασιλόπουλο και Αλέξανδρο Σήαρς. Μπορεί ο Αλέξανδρος να εξέφρασε την επιθυμία του να γίνει αρχηγός και να αμφισβήτησε τον τρόπο που λειτουργούσε ο Χρήστος Βασιλόπουλος και να ήρθαν σε διαφωνία, ωστόσο ο ένας ψήφισε τον άλλον για αρχηγό. Ο νέος αρχηγός των Κροκόδειλων είναι ο Αλέξανδρος. «Νιώθω υπέροχα, δεν θα μπορούσα να είμαι πιο έτοιμος. Δεν θα αλλάξει τίποτα, θα είμαστε μια ισορροπημένη ομάδα και θα φέρουμε θέλω να πιστεύω πολλές πολλές νίκες», δήλωσε ο Αλέξανδρος.
![Nomads 2: Αυτοί είναι οι νέοι αρχηγοί των ομάδων](https://cdn.gosmd.gr/img/600/336/80/2018/10/14/14-08-03-image-71.jpg?t=zH0uNCqaGvwenyrrPPFYHg)
![Nomads 2: Αυτοί είναι οι νέοι αρχηγοί των ομάδων](https://cdn.gosmd.gr/img/600/332/80/2018/10/14/14-08-03-image-48.jpg?t=T6-iAzA1qaMRP8PYQZrX-Q)
![Nomads 2: Αυτοί είναι οι νέοι αρχηγοί των ομάδων](https://cdn.gosmd.gr/img/600/337/80/2018/10/14/10_14_2018_22_54_41.jpg?t=pGybDR-bfydGCcx2sTuhpQ)