![YFSF Ημιτελικός: Ζαλίστηκε από το πολύ head banging ο Βαγγέλης Παναγόπουλος](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2019/04/19/1675168007698-959033639-Vaggelis-Rage-5.jpg?t=54C5dKUsRdYXLwcm1t-USw)
YFSF Ημιτελικός: Ζαλίστηκε από το πολύ head banging ο Βαγγέλης Παναγόπουλος
Αφού δεν έπεσε κάτω σήμερα στον ημιτελικό του YFSF, τυχερός ήταν ο Βαγγέλης Παναγόπουλος!
Μόλις την περασμένη εβδομάδα με την συγκλονιστική μίμηση του Willy William, αναδείχτηκε για πρώτη φορά -είχε φτάσει κοντά και στο παρελθόν αλλά δεν έτυχε- νικητής του YFSF.
Και ήταν και η δικαίωσή του για τις πολλές καλές του εμφανίσεις στον 5o κύκλο του πολύ πετυχημένου show μεταμφιέσεων.
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/337/80/2019/04/19/Vaggelis-Rage-6.jpg?t=lJNo6eWRnycy6NS0D_sdsA)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/337/80/2019/04/19/Vaggelis-Rage-1.jpg?t=jRBszMs263S8i1vuf6HdOw)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/337/80/2019/04/19/Vaggelis-Rage-4.jpg?t=t7wcz_PqDfYlN4Ev9j2K6w)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/1066/80/2019/04/19/Vaggelis-Rage-2.jpg?t=HMc8gKGqOr8eOx23iMZaqQ)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/1066/80/2019/04/19/Vaggelis-Rage-3.jpg?t=jtI2tM9fHs97bFNg0NFOmw)
Σήμερα "χτυπήθηκε" λίγο παραπάνω αφού έπρεπε να μιμηθεί το συγκρότημα Rage Against The Machine, που πραγματικά έχουν τελειοποιήσει την έννοια του Head Banging. Ο ίδιος παραδέχτηκε πως ζχαλίστηκε λίγο με όλο αυτό το πάνω κάτω.
Φυσικά δεν έλειψαν τα πειράγματα από την επιτροπή για τα μαλλιά. "Έχεις χορτάσει μαλλιά ρε μπαγάσα" του είπε ο Δημήτρης Σταρόβας κάνοντάς τον να γελάσει με την καρδιά του.
Δείτε εδώ το βίντεο με την εμφάνισή του.