![Καφέ της Χαράς: Η Ζέτα Δούκα έδωσε δυνατό spoiler μέσω instagram](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2020/12/04/1675188530102-629403626-kentriki-to-kafe-tis-xaras.jpg?t=nocsHW2-0Lx_kEq0YA-61Q)
Καφέ της Χαράς: Η Ζέτα Δούκα έδωσε δυνατό spoiler μέσω instagram
Καφέ της Χαράς: Το νέο επεισόδιο της σειράς και η μεγάλη αλλαγή.
Μπορεί τα γυρίσματα της σειράς να έχουν παγώσει εξαιτίας της πανδημίας του κορονοϊού, οι συντελεστές ωστόσο βρίσκονται αρκετά μπροστά, κι έτσι ο ANT1 συνεχίζει να έχει στο πρόγραμμά του τα νέα επεισόδια για το "Καφέ της Χαράς".
![](https://cdn.gosmd.gr/img/760/max/82/2020/12/04/kafe_copy_2.jpg?t=xHu19upLaveYDG99eWU3ug)
Στο σημερινό επεισόδιο (4/12), ο Περίανδρος διχάζεται ανάμεσα στη Χαρά και στη Στέλλα και η αναστάτωσή του μεγαλώνει όταν η Αρετή του αποκαλύπτει ότι είναι πράγματι έγκυος και πρέπει να επισπεύσουν τον γάμο με τον Μάνο.
![](https://cdn.gosmd.gr/img/760/max/82/2020/12/04/areti.jpg?t=MA63jXIfssk4HWx1DS50Og)
Κάτι όμως αλλάζει στα επόμενα δύο επεισόδια της σειράς.
Η Ζέτα Δούκα προειδοποίησε τους τηλεθεατές για τη ροή των επεισοδίων, κάνοντας μια σχετική ανάρτηση στο instagram.
"Εδώ μας βλέπετε χαμογελαστούς! Όμως στο σημερινό ( και το επόμενο) επεισόδιο του «Καφέ της Χαράς», θα γίνει ο χαμός" έγραψε η Ζέτα Δούκα, κρατώντας έτσι σε ανυπομονησία τους τηλεθεατές του ANT1.
Δείτε παρακάτω...
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/359/80/2020/12/04/kafe-tis-xaras-1.jpg?t=yb7NSxeuYT2TeoWDIaAn8Q)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/384/80/2020/12/04/1675040830293-592190036-kafe_copy_2.jpg?t=WjEnJtv8Ip8Noih0ukKWpQ)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/900/80/2020/12/04/kafe-tis-xaras-9.jpg?t=nAVkXB42zJo2ybZCLY2eYA)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/600/80/2020/12/04/zeta6.jpg?t=C93wZQ60SeOrcArQo3V_ng)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/586/80/2020/12/04/doyka1.jpg?t=8kKiZl07HrKYH3UaaRAbrQ)