![J2US Αποκλειστικά στιγμιότυπα: Η Άντζελα Δημητρίου στο σόου, παρά το βαρύ πένθος της!](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2024/02/24/8c5f6b87-426152821_907982850797561_1624624918113450222_n.jpg?t=f2cVBt8kD4jYXrLMb9fzMw)
J2US Αποκλειστικά στιγμιότυπα: Η Άντζελα Δημητρίου στο σόου, παρά το βαρύ πένθος της!
Κανονικά στο πλατό του J2US βρέθηκε η Άντζελα Δημητρίου προκειμένου να εμφανιστεί στη σκηνή, ούσα coach του δημοσιογράφου Στέλιου Δρουμαλιά.
Η λαϊκή τραγουδίστρια, παρ' όλο που πριν από μερικά 24ωρα είπε το τελευταίο αντίο στην πολυαγαπημένη της μητέρα και ήταν αμφίβολο αν θα κατάφερνε να βρεθεί στο σόου, τελικά ήρθε κανονικά.
Η Άντζελα Δημητρίου, παρά τη πολύ επιβαρυμένη ψυχολογία της μιας και έχασε το μεγάλο της στήριγμα, τη μητέρα της που έφυγε από τη ζωή στα 96 της χρόνια, ως σωστή και άψογη επαγγελματίας βρέθηκε στο πλατό του σόου μουσικής και ετοιμάστηκε κανονικά για την εμφάνισή της με τον δημοσιογράφο του Star.
Παρά το γεγονός ότι η διάθεσή της δεν ήταν καλή και δεν είχε κάνει τις πρόβες που θα ήθελε με τον παρτενέρ της για μία άψογη εμφάνιση επί σκηνής, ετοιμάστηκε κανονικά, βάφτηκε, έκανε την απαραίτητη προετοιμασία της και ήταν στο πλευρό του Στέλιου προκειμένου να κάνουν την εμφάνισή τους στην κριτική επιτροπή.
![426103683_7515860581791757_3353312191367668074_n.jpg](https://cdn.gosmd.gr/img/600/800/80/2024/02/24/8a264dbf-426103683_7515860581791757_3353312191367668074_n.jpg?t=bUM232KMADFhFt9gtF0Fzw)
Η Άντζελα Δημητρίου λίγο πριν βγει στη σκηνή κοιτάει στον ουρανό...
![426289669_423961410165234_6031388766271808899_n.jpg](https://cdn.gosmd.gr/img/600/800/80/2024/02/24/c9002268-426289669_423961410165234_6031388766271808899_n.jpg?t=DofeMJFOw8dbPmgUxQEBnQ)
Παρά το πένθος της θέλησε να βρεθεί κανονικά στη σκηνή του J2US.
![418923146_912573236989801_1154938618902012406_n.jpg](https://cdn.gosmd.gr/img/600/800/80/2024/02/24/4328b1a7-418923146_912573236989801_1154938618902012406_n.jpg?t=AIltA1lzg67Dr52TQlC0TQ)
Ετοιμάστηκε κανονικά για την εμφάνισή της.
![426179731_777918700357801_1304479955004408343_n.jpg](https://cdn.gosmd.gr/img/600/800/80/2024/02/24/467ba729-426179731_777918700357801_1304479955004408343_n.jpg?t=lPXXLeOp01X4Ux1Il6kh0w)
Κανείς δεν περίμενε ότι η Άντζελα Δημητρίου θα δώσει το παρών στο πλατό του σόου μουσικής.
![426216435_3259761040984857_3047707313437193273_n.jpg](https://cdn.gosmd.gr/img/600/1300/80/2024/02/25/93056794-426216435_3259761040984857_3047707313437193273_n.jpg?t=phRQb0iFBvXQuUvMyH2Tnw)
H Άντζελα Δημητρίου μετά την εμφάνισή της επί σκηνής.