Media

Φάρμα: Καρέ καρέ η στιγμή που κατέρρευσε μπροστά σε όλους - Η παίκτρια που αποχώρησε

Gossip-tv Team

Μία ακόμη αποχώρηση είχαμε στο επεισόδιο της Φάρμα το βράδυ της Πέμπτης 23/11. Ποια παρέμεινε και ποια αποχώρησε από το ριάλιτι επιβίωσης του Star;

Αντίπαλες στον αχυρώνα βρέθηκαν η Κριστίνα και η Ελεονώρα οι οποίες προχώρησαν σε μια σειρά από σκληρές δοκιμασίες που διήρκησαν κάτι περισσότερο από μια αγωνιστική ώρα.

Η Κριστίνα και η Ελεονώρα ρίχτηκαν στη μάχη ακολουθώντας τις οδηγίες του παρουσιαστή Λεωνίδα Κουτσόπουλου για τα αγωνίσματα.

Το σκορ έγραψε 2 – 0 υπέρ της Κριστίνας οπότε και ο επόμενος αγώνας έμελλε να κρίνει είτε το αποτέλεσμα της αποχώρησης είτε να δώσει μια παράταση… παραμονής στην Ελεονώρα.

Η Κριστίνα κατόρθωσε, να πάρει και την τρίτη νίκη στέλνοντας με μιας την αντίπαλο της εκτός του ριάλιτι επιβίωσης.

«Το ευχαριστήθηκα αλλά με πρόδωσε το σώμα μου. Δεν επανήλθα 100% και η Κριστίνα είναι σκληρό καρύδι» ομολόγησε χαρακτηριστικά η Ελεονώρα Κεσίδου λίγα λεπτά πριν αποχωρήσει.