![Με στιλ … αθλητικό!](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2012/03/20/9630f068cda8a6128a2cc060425c361b.jpg?t=unhLhHgrGlIi_QIupkoYVg)
Με στιλ … αθλητικό!
Μια από τις αγαπημένες συνήθειες του Γιώργου Μοιραράκη είναι να περπατάει στους δρόμους της Γλυφάδας.
Έτσι, ο γιος της «βασίλισσας του χαλιού» φόρεσε τα αθλητικά του και βγήκε ν' απολαύσει τον ήλιο. Ο φωτογραφικός φακός του gossip-tv.gr τον απαθανάτισε σε ένα από τα κεντρικά σημεία της περιοχής, όπου είχε πάει να συναντήσει την μαμά και τον αδελφό του , οι οποίοι είχαν πάει για καφέ.
![Με στιλ … αθλητικό!](https://cdn.gosmd.gr/img/600/896/80/2012/03/20/gios_moiraraki_katw_1.jpg?t=OWE3BNVXIMRANf1TI4MIbg)
Photo 1/1
Με στιλ … αθλητικό!
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ