![Πετρούλα Κωστίδου: «Μου αρέσουν τα μικρά, αλλά μόνο σε…»](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2012/05/24/c1f4a8dc8efd55e08a8cd05d5c03bb24.jpg?t=z3SxxwDL44WtUQW52oOJsg)
Πετρούλα Κωστίδου: «Μου αρέσουν τα μικρά, αλλά μόνο σε…»
Η Πετρούλα Κωστίδου ήταν καλεσμένη στο EXTRA3 και στην εκπομπή του Γιώργου Τράγκα!
«Μου αρέσουν τα μικρά... αλλά μόνο σε κόμματα» απάντησε η Πετρούλα όταν ο δημοσιογράφος τη ρώτησε ποιο κόμμα ψήφισε.
Η Πετρούλα εξέφρασε μάλιστα και τα... γούστα της στα πρόσωπα των πολιτικών αρχηγών.
"Δεν μ' αρέσει ο Σαμαράς, ούτε ο Βενιζέλος, αλλά ο Τσίπρας είναι ... γλυκούλης" είπε χαρακτηριστικά και ρώτησε τον Τράγκα: "Εσείς γιατί δεν είστε υποψήφιος; Εγώ και όλες οι ξανθιές φίλες μου, θα σας ψηφίζαμε"...
Ο Τράγκας ρώτησε την Πετρούλα εάν προτιμά ευρώ ή δραχμή και απάντησε: "Με βαζελίνη ή χωρίς; Κι επειδή δεν μ' αρέσουν τα λάδια και τα λιπαντικά, προτιμώ τη δραχμή".
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ