![Η φουσκωμένη κοιλίτσα της Αγγελικής Λάμπρη](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2012/09/05/1d329cb76bab302c18d96eba2a9d99cc.jpg?t=hIQRviJmpS1GmUClzySWmA)
Η φουσκωμένη κοιλίτσα της Αγγελικής Λάμπρη
Το πρώτο τους παιδί περιμένουν η Αγγελική Λάμπρη και ο σύζυγός της Αντώνης Αγγελόπουλος και το ζευγάρι πλέει σε πελάγη ευτυχίας.
Η ηθοποιός ήταν καλεσμένη στη βάφτιση του γιου της Λίνας Σακκά και του Μάρκου Καραμανή. Εκεί, σύμφωνα με το ρεπορτάζ του Hello, η ηθοποιός εμφανίστηκε με φανερά πιο φουσκωμένη κοιλίτσα ενώ το χαμόγελο δεν έφυγε λεπτό από τα χείλη της. Με ίσια πέδιλα, ανάλαφρο μακιγιάζ και τα μαλλιά της λιτά, η Αγγελική Λάμπρη απέδειξε ότι διανύει την καλύτερη φάση της ζωής της, ενώ στο πλευρό της ήταν διαρκώς ο σύντροφός της.
![Η φουσκωμένη κοιλίτσα της Αγγελικής Λάμπρη](https://cdn.gosmd.gr/img/600/1657/80/2012/09/05/hellonew16.jpg?t=7jtPokGkZKzwTsrSXeaSqg)
Photo 1/2
Η φουσκωμένη κοιλίτσα της Αγγελικής Λάμπρη ![Η φουσκωμένη κοιλίτσα της Αγγελικής Λάμπρη](https://cdn.gosmd.gr/img/600/883/80/2012/09/05/hellonew15.jpg?t=kWvyn56gZIpqsRmW9ZNpbQ)
Photo 2/2
Η φουσκωμένη κοιλίτσα της Αγγελικής Λάμπρη
ΔΕΣ ΤΗ GALLERY - 2 PHOTOS
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ