![Δείτε την φωτογραφία του Ματέο που «ανέβασε» η Μενεγάκη στο instagram](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2012/12/25/6ac97c350f09fb1fb58f638f96300919.jpg?t=P2iIGZM6Are6obSMfEHvdw)
Δείτε την φωτογραφία του Ματέο που «ανέβασε» η Μενεγάκη στο instagram
Η Ελένη Μενεγάκη για πρώτη φορά «ανέβασε» φωτογραφία στην προσωπική της σελίδα στο διαδίκτυο στον σύντροφό της Ματέο Παντζόπουλο.
Και μάλιστα «ντυμένο» Άγιο Βασίλη. Η παρουσιάστρια ζει τον απόλυτο έρωτα στο πλευρό του Ματέο Παντζόπουλου. Το ζευγάρι θα περάσει μαζί την ημέρα των Χριστουγέννων κάτι που κάνει ιδιαίτερα ευτυχισμένη την Ελένη. Χθες τα μεσάνυχτα η Ελένη «ανέβασε» δύο φωτογραφίες στο instagram μια δική της και μια του συντρόφου της μεταμορφώνοντάς τους σε Άγιο Βασίλη με μια ρύθμιση. Μπορεί ο Ματέο να μην φαίνεται τόσο καλά αλλά μετά από τόσες φωτογραφίες που τον έχουμε δει μαζί με την Ελένη, τον αναγνωρίσαμε αμέσως.
![Δείτε την φωτογραφία του Ματέο που «ανέβασε» η Μενεγάκη στο instagram](https://cdn.gosmd.gr/img/600/601/80/2012/12/25/mateo.jpg?t=0LYPKnG4AicAQQQV2x1iLw)
Photo 1/2
Δείτε την φωτογραφία του Ματέο που «ανέβασε» η Μενεγάκη στο instagram ![Δείτε την φωτογραφία του Ματέο που «ανέβασε» η Μενεγάκη στο instagram](https://cdn.gosmd.gr/img/600/582/80/2012/12/25/eleni.jpg?t=NT1ISCY4GvVGEDA74KPxkA)
Photo 2/2
Δείτε την φωτογραφία του Ματέο που «ανέβασε» η Μενεγάκη στο instagram
ΔΕΣ ΤΗ GALLERY - 2 PHOTOS
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ