![Σε ποιον είπε η Καινούργιου: «Σε φαντάζομαι με τρέσες»;](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2014/09/19/b01c883115568927cd9114b8f9eaefaf.jpg?t=UB93NtBIrHjmikZxzejExA)
Σε ποιον είπε η Καινούργιου: «Σε φαντάζομαι με τρέσες»;
Η Κατερίνα Καινούργιου λατρεύει τις τρέσες.
Άλλωστε αυτό είναι γνωστό, αφού και τις δικές της δεν τις αποχωρίζεται σχεδόν ποτέ. Η παρουσιάστρια κατά την διάρκεια της εκπομπής της παρατήρησε τα μαλλιά του καλεσμένου της και τον βομβάρδισε με ερωτήσεις: «Ωραία μαλλιά! Κάνεις πιστολάκι; Πως; Ισιώνεις άκρη; Λαδάκι; Μαλακτικό όχι ε;», είπε στον Κώστα Φραγκολιά, ο οποίος την κοίταζε μη ξέροντας σε τι να πρωτοαπαντήσει. Αλλά η Κατερίνα Καινούργιου συνέχισε: «Σου πάει αυτό το μήκος. Μου αρέσει. Και καθαρό, ούτε ψαλίδα ούτε τίποτα. Σε φαντάζομαι με τρέσα...» με αποτέλεσμα ο Κώστας Φραγκολιάς να ξεσπάσει σε γέλια.
![Σε ποιον είπε η Καινούργιου: «Σε φαντάζομαι με τρέσες»;](https://cdn.gosmd.gr/img/600/359/80/2014/09/19/kainourgiou_df.jpg?t=b6da8FcHsPyKh1jqEeM7NQ)
Photo 1/1
Σε ποιον είπε η Καινούργιου: «Σε φαντάζομαι με τρέσες»;
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ