![Λάτσιος-Καλογρίδη: Τα sms στο κινητό της ηθοποιού και η πολιορκία (Nassos blog)](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2015/01/03/f0ee2f31418546b5cf430a6f64e3d608.jpg?t=ta4V9yYLWcPaC0UtTrXo-g)
Λάτσιος-Καλογρίδη: Τα sms στο κινητό της ηθοποιού και η πολιορκία (Nassos blog)
Γνωρίζονται χρόνια αλλά τα είπανε καλά την εποχή που η ηθοποιός δέχτηκε να συμμετάσχει στο Dancing with the Stars.
Από τότε η «σχέση» τους έγινε λίγο πιο ζεστή. Το τελευταίο διάστημα... μαθαίνω... ακούω και γράφω... ο Γιάννης Λάτσιος έχει εντείνει την πολιορκία του στην εντυπωσιακή ξανθιά με τις τρομερές-παρά την ηλικία της- αναλογίες. Διαβάστε περισσότερα εδώ
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ