![«Να μωρέ, εδώ… Ο άντρας μου χορεύει με αυτή την κυρία κι εγώ το παίζω κυρία. Τέλεια περνάω!»](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2015/11/15/12246716_10207164018871133_5252059402502823044_n.jpg?t=sopnJjH0tGt__IxtAl24HQ)
«Να μωρέ, εδώ… Ο άντρας μου χορεύει με αυτή την κυρία κι εγώ το παίζω κυρία. Τέλεια περνάω!»
Τι "χορεύει"; Μόνο χορεύει; Την ακουμπάει, τη χαϊδεύει, αλλά... οκ!
Ο λόγος για τη Σίσσυ Χρηστίδου, η οποία βρέθηκε σε εκπτωτικό χωριό για το άναμμα του χριστουγεννιάτικου δέντρου, όπου οι Onirama θα έδιναν και μια μικρή συναυλία για να γιορτάσουν το γεγονός!
Τι έκανε όμως ο σύζυγος της Σίσσυς, Θοδωρής Μαραντίνης και η παρουσιάστρια το απαθανάτισε κιόλας;
Χόρευε και χάιδευε στον λαιμό θαυμάστριά του, η οποία είχε πλησιάσει τη σκηνή. Και η Σίσσυ απλά... παρακολουθούσε, αλλά τραβούσε και φωτογραφίες για να τις σχολιάσει ίσως αργότερα με τον Θοδωρή! Όσο για το σχόλιό της στη φωτογραφία που "ανέβασε"; «Να μωρέ, εδώ... Ο άντρας μου χορεύει με αυτή την κυρία κι εγώ το παίζω κυρία. Τέλεια περνάω!»
Τόσο... cool η Σίσσυ! Και είναι άνετη γιατί πολύ απλά γνωρίζει ότι όλα τα παραπάνω είναι μέρος του επαγγέλματος του συζύγου της! Από την άλλη, και η ίδια έχει αυτοπεποίθηση!
Σίγουρα, πάντως, πολλοί άνδρες θα ήθελαν να έχουν σύζυγο τη Σίσσυ, αν και όπως προείπαμε, όλα όσα έκανε ο Θοδωρής ήταν μέσα στο πλαίσιο της συναυλίας και του όλου κλίματος!
![«Να μωρέ, εδώ… Ο άντρας μου χορεύει με αυτή την κυρία κι εγώ το παίζω κυρία. Τέλεια περνάω!»](https://cdn.gosmd.gr/img/600/738/80/2015/11/15/Sissy13.jpg?t=ck8Dhgpwd0FpEM6DsV3ckw)
![«Να μωρέ, εδώ… Ο άντρας μου χορεύει με αυτή την κυρία κι εγώ το παίζω κυρία. Τέλεια περνάω!»](https://cdn.gosmd.gr/img/600/1126/80/2015/11/15/xristidou_maradinis_386_103098.jpg?t=_ujiPps-zvqrsRmaR34Q7w)