![To νέο post της Μίνας Αρναούτη: «Δεν υποσχέθηκα ποτέ πως…»](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2016/11/14/Mina-Arnaouti.jpg?t=O4iVPYBrE_uHU_lUzxy2Ig)
To νέο post της Μίνας Αρναούτη: «Δεν υποσχέθηκα ποτέ πως…»
Εννιά μήνες μετά το ατύχημα που στοίχησε τη ζωή του Παντελή Παντελίδη, η Μίνα Αρναούτη προσπαθεί να σταθεί ξανά στα πόδια της.
Η 30χρονη καλλονή ποστάρει φωτογραφίες της, αλλά και μηνύματα στους λογαριασμούς της της στα social media. Αυτή τη φορά πόσταρε ένα διαφορετικό μήνυμα.
Η Μίνα είναι ερωτευμένη σύμφωνα με δημοσιεύματα και στις δύσκολες στιγμές που πέρασε, είχε δίπλα της τόσο την οικογένεια της όσο και έναν άντρα, που την υπεραγαπά! Δείτε το post της!
![To νέο post της Μίνας Αρναούτη: «Δεν υποσχέθηκα ποτέ πως…»](https://cdn.gosmd.gr/img/600/435/80/2016/11/14/15085490_1399501580061509_3636415102182269523_n-1.jpg?t=_dgP2uxVHBYua9UkKv83Xg)
Photo 1/1
To νέο post της Μίνας Αρναούτη: «Δεν υποσχέθηκα ποτέ πως…»
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ