![H selfie της Κατερίνας Τσάβαλου με την 4 μηνών κορούλα της](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2018/05/05/tsavaloy-kori.jpg?t=HbUkUiMN1CLeCi2U3ig4NA)
H selfie της Κατερίνας Τσάβαλου με την 4 μηνών κορούλα της
Η Κατερίνα Τσάβαλου ζει τις ομορφότερες στιγμές της ζωής της καθώς πριν τέσσερις μήνες έγινε μανούλα.
Η ηθοποιός και ο σύζυγός της, Δημήτρης Στεργίου «πλέουν» σε «πελάγη» ευτυχίας περνώντας χρόνο με την κορούλα τους. Η περήφανη «χαζομαμά» έβγαλε μια selfie φωτογραφία αγκαλιά με την τεσσάρων μηνών κορούλα της και την «ανέβασε» στην προσωπική της σελίδα στο instagram γράφοντας: «Αρχίσαμε.... #μπαμπά @disterg κοίτα λίγο κάτι....? #babygirl? #weloveyou #mom&dad #momliferocks #love #gratitudeisthebestattitude @katerinatsavalou #kt».
![H selfie της Κατερίνας Τσάβαλου με την 4 μηνών κορούλα της](https://cdn.gosmd.gr/img/600/613/80/2018/05/05/katerinatsavalou_31669855_401943146940813_5389386707470647296_n.jpg?t=QnzEJKgIsckPYdk4UmbxlQ)
Photo 1/1
H selfie της Κατερίνας Τσάβαλου με την 4 μηνών κορούλα της
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ