![Οικονομόπουλος - Σάλτη: H άγνωστη σχέση τους στο Dream Show](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2020/10/23/1675186806946-494478713-oikonomopoulos8i1.jpg?t=XbcqK_v2pawCAgDz-MeWQg)
Οικονομόπουλος - Σάλτη: H άγνωστη σχέση τους στο Dream Show
Η Χριστίνα Σάλτη και ο Νίκος Οικονομόπουλος γνωρίζονται από παλιά, από το Dream Show και υπήρξε ανάμεσά τους ειδύλλιο.
Η Χριστίνα Σάλτη συμμετέχει στο «Just the 2 of Us» με παρτενέρ τον Αλέξη Παππά, ανέφερε πως το 2006 υπήρξαν συμπαίκτες με τον Νίκο Οικονομόπουλο και υπήρξε χημεία ανάμεσά τους. Η εκπομπή Ευτυχείτε πρόβαλε ένα βίντεο από το Dream Show όπου τους είδαμε σε τρυφερά τετ α τετ.
![](https://cdn.gosmd.gr/img/760/max/82/2020/10/23/oikonomopoulossalti.jpg?t=l_AzQIe1Cb7lBzbqhvEIHw)
Συγκεκριμένα η Χριστίνα Σάλτη είπε: «Κάτι είχε ειπωθεί για φιλί, αλλά δεν είχαν δείξει κάτι. Υπήρχε ένα ειδύλλιο τότε. Οι συνθήκες εκεί σε φέρνουν κοντά. Στηρίζει ο ένας τον άλλον. Είναι παλιά, ήμασταν πιο μικροί. Δεν εξελίχθηκε περαιτέρω. Τον θαυμάζω πολύ για την καριέρα που κάνει, είμαστε φίλοι. Του αξίζει γιατί είναι ένας πολύ καλός τραγουδιστής!»!
![](https://cdn.gosmd.gr/img/760/max/82/2020/10/23/salti12.jpg?t=qWph5j9LN9M3uXL5wyXbdg)
Δείτε το βίντεο παρακάτω!