![Νάτσης: Δυο μήνες μετά τον θάνατό του, η σύντροφός του, Διονυσία κάνει την πιο χαρμόσυνη ανακοίνωση](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2022/03/28/1675206402510-290044242-natsis-4.jpg?t=Bkx1qMXLQvvXdGXbzL8rtQ)
Νάτσης: Δυο μήνες μετά τον θάνατό του, η σύντροφός του, Διονυσία κάνει την πιο χαρμόσυνη ανακοίνωση
Την πιο χαρμόσυνη ανακοίνωση έκανε η τελευταία σύντροφος του Πάνου Νάτση, Διονυσία Γεωργιάδου, δυο μήνες μετά τον θάνατο του αγαπημένου της.
Η Διονυσία, η οποία είναι τραγουδίστρια και παίζει σαξόφωνο, λάτρευε τον άτυχο ηθοποιό και μάλιστα ετοιμάζονταν να παντρευτούν και να δημιουργήσουν τη δική τους οικογένεια. Όμως, δεν πρόλαβαν αφού η μοίρα είχε άλλα σχέδια, κυρίως για εκείνον ο οποίος έχασε τη ζωή του μόλις στα 31 του χρόνια.
![](https://cdn.gosmd.gr/img/760/max/82/2022/03/28/dionisiageorgiadou_273844791_1100725030713497_3390609502118862931_n-1.jpg?t=5cZQFyPeRLxt2FpBek58BA)
Ωστόσο η ίδια μέσα στον πόνο και τη θλίψη της ζει ευτυχισμένες στιγμές καθώς όπως η ίδια αποκάλυψε έγινε θεία, αφού τα ξημερώματα της Δευτέρας (28-03) γεννήθηκε ο ανιψιός της.
«Σήμερα στις 6:30 περίπου τα ξημερώματα, δυο μήνες μετά… γεννήθηκε ο ανιψιός μου… αυτός είναι ο κύκλος της ζωής… γιατί η ζωή έχει μια μόνο επιλογή… να πάει μπροστά…», έγραψε η Διονυσία Γεωργιάδου.
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/372/80/2022/03/28/1675058478416-764373554-dionisiageorgiadou_273844791_1100725030713497_3390609502118862931_n-1.jpg?t=GPIMNOb_KsBms1aLWTE5Sw)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/377/80/2022/03/28/1675058478643-313652270-natsis-4.jpg?t=ffnFaz-WYEtBaNP_M8VLaw)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/450/80/2022/03/28/panos_natsis_271328704_5097944376930308_1516344900345985208_n-1.jpg?t=Lc1HFIJnzX701rzDTtVILQ)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/500/80/2022/03/28/natsis-1.jpg?t=rYYYuVqL03hMXjRD89Hmtw)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/1074/80/2022/03/28/2832022-72012.jpg?t=956ngjIRl2oi17cF6lsWRw)
Ήταν 29 Ιανουαρίου το πρωί όταν πληροφορήθηκε ο καλλιτεχνικός κόσμος τον ξαφνικό χαμό του ηθοποιού ο οποίος επέστρεφε από το αυτοσχέδιο πάρτι γενεθλίων που είχε στηθεί για την καλή του φίλη και ηθοποιό Αλεξάνδρα Ταβουλάρη. Η μηχανή του συγκρούστηκε, υπό αδιευκρίνιστες ακόμα συνθήκες με ένα φορτηγό σε κεντρικό δρόμο του Μεταξουργείου και ο Πάνος Νάτσης έχασε επί τόπου τη ζωή του.