![Μαρία Ναυπλιώτου: Χωρίς ίχνος μακιγιάζ στην Επίδαυρο! H εμφάνιση που μαγνήτισε τα βλέμματα](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2023/07/27/934eb4ef-marianafpliotou_356372401_827103012164429_2791018297549012019_n.jpg?t=6zAX3fmuPeDB_JbqyrznKw)
Μαρία Ναυπλιώτου: Χωρίς ίχνος μακιγιάζ στην Επίδαυρο! H εμφάνιση που μαγνήτισε τα βλέμματα
Πρεμιέρα έκανε το περασμένο Σαββατοκύριακο η παράσταση «Μήδεια» σε σκηνοθεσία Frank Castorf με πρωταγωνίστρια τη Μαρία Ναυπλίωτου.
Για μια ακόμη φορά η ηθοποιός απέσπασε το πιο θερμό χειροκρότημα από τον κόσμο που ανταποκρίθηκε στο κάλεσμα πάρα τις πολύ υψηλές θερμοκρασίες με την ερμηνεία της να είναι καθηλωτική!
![marianafpliotou_316750711_1503133353519776_7266379967636499485_n.jpg](https://cdn.gosmd.gr/img/760/max/82/2023/07/27/marianafpliotou_316750711_1503133353519776_7266379967636499485_n.jpg?t=qtX5MwVYmpyi9wAy-p2nPw)
Αμέσως μετά το τέλος της παράστασης η ηθοποιός υποδέχτηκε στο καμαρίνι της πλήθος κόσμου που ήθελε να την συγχαρεί με την ίδια να εντυπωσιάζει με την απλότητα της.
Στα 54 της χρόνια η Μαρία Ναυπλιώτου επιμένει στις no make up εμφανίσεις και πώς όχι αφού με σύμμαχό της τον χρόνο διατηρεί την επιδερμίδα της λαμπερή και πεντακάθαρη.
Η ηθοποιός επέλεξε ένα υπέροχο μακρύ σατέν φόρεμα σε αποχρώσεις μπεζ και κίτρινο και μαγνήτισε τα βλέμματα με τη εμφάνισή της.
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/420/80/2023/07/27/IMG_0271.jpg?t=heF_bqA2tfjtg6QSlt17wA)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/388/80/2023/07/27/IMG_0262.jpg?t=E7ASb1cA_h7B7Iwupp7Xyg)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/864/80/2023/07/27/IMG_0269.jpg?t=jE9ARdZBWSGX1-_I7_PQ1g)