![Ηθοποιός από τις Άγριες μέλισσες έγινε μπαμπάς και αυτή είναι η πρώτη φωτό του μωρού!](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2023/08/18/bd9f09d7-andriopo.jpg?t=MKPwKjCvK-sZBcya4MecrA)
Ηθοποιός από τις Άγριες μέλισσες έγινε μπαμπάς και αυτή είναι η πρώτη φωτό του μωρού!
Ο Άγγελος Ανδριόπουλος μετά από τις συμμετοχές του στις Άγριες Μέλισσες, στο Κόκκινο Ποτάμι και στη σειρά Άγιος Παΐσιος μας ενημέρωσε ότι έγινε μπαμπάς.
Πιο συγκεκριμένα, στις 27 Ιουλίου, η σύζυγός του Βάλια, γέννησε τον καρπό του έρωτά τους. Ο ευτυχισμένος ηθοποιός πόσταρε στο Facebook την πρώτη φωτογραφία με τα πατουσάκια του μωρού και έγραψε ένα συγκινητικό μήνυμα στη λεζάντα του.
![aggeloss.jpg](https://cdn.gosmd.gr/img/760/max/82/2023/08/18/aggeloss.jpg?t=Sn95zCVWhC_5bs3tRpVyJQ)
«Στις 27/07/2023 ήρθες σαν φως και από εκείνη την ημέρα, μόνο μας φωτίζεις. Η πιο σημαντική κι ευλογημένη στιγμή που έχουμε ζήσει με την μαμά σου Valia Psomiadi .
Το μέλλον μέσα από τα ματάκια σου φαίνεται πιο όμορφο και πιο ελπιδοφόρο...
Καλώς ήρθες μπέμπη!», έγραψε ο Άγγελος Ανδριόπουλος στην προσωπική του σελίδα στο Facebook.
Δείτε την ανάρτησή του παρακάτω:
![andrioopoulos.png](https://cdn.gosmd.gr/storage/2023/08/18/andrioopoulos.png?t=Ds_FNP7gOwel8V_VAgshjg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ