![Πρώην παίκτρια του Voice είναι έγκυος και μας το δείχνει-«Ανυπομονώ για να σε πάρω στην αγκαλιά μου»](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2023/10/16/ae6ec7c2-xristou.jpg?t=8rok9phoDO8jw_RjhijNyw)
Πρώην παίκτρια του Voice είναι έγκυος και μας το δείχνει-«Ανυπομονώ για να σε πάρω στην αγκαλιά μου»
Συστήθηκε στο ευρύ κοινό μέσα από την συμμετοχή της στο The voice και η αλήθεια είναι πως έχει μετρήσει πολλά χιλιόμετρα σε μεγάλες πίστες. Ο λόγος για την Ζωή Χρήστου η οποία είναι έγκυος και το ανακοίνωσε πριν από μερικούς μήνες στο instagram.
Η Ελληνίδα τραγουδίστρια έγινε γνωστή με τη συμμετοχή της στο σόου ταλέντων του ΣΚΑΙ και ξεχώρισε από την πρώτη στιγμή με το τεράστιο ταλέντο της.
Σας θυμίζουμε πως η ίδια είχε σημειώσει ρεκόρ καθώς ο Πάνος Μουζουράκης πάτησε το κόκκινο κουμπί πριν πει την πρώτη της φράση. Η κίνηση αυτή είχε σαν αποτέλεσμα να καταγραφεί ένα «παγκόσμιο ρεκόρ» στο «Voice», αυτό της πιο γρήγορης επιλογής.
Η εμφάνισή της στη σκηνή του Voice:
Η ανακοίνωση της εγκυμοσύνης της:
H τραγουδίστρια με την εντυπωσιακή εμφάνιση είχε ανεβάσει μία φωτογραφία της και ανακοίνωσε τα ευχάριστα:
«Μπορεί να φοράω ροζ, αλλά έρχεται ο μπέμπης!! Δεν εξαφανίστηκα χωρίς λόγο το τελευταίο τρίμηνο, αλλά επανέρχομαι με τα πιο όμορφα νέα!!! Ευλογημένος και γερός να είσαι μπεμπάκο μου!!! Ανυπομονούμε να σε γνωρίσουμε από κοντά!»
![Snapinsta.app_361614234_1025872285443919_6030569984789134779_n_1080.jpg](https://cdn.gosmd.gr/img/760/max/82/2023/10/15/Snapinsta.app_361614234_1025872285443919_6030569984789134779_n_1080.jpg?t=SYk4FBo1KiJgRq-0N5cQoQ)
Η Ζωή Χρήστου είναι έγκυος!
Χτες Σάββατο 14/10 επανήλθε δείχνοντας μας την φουσκωμένη κοιλιά της:
«Και περνάει ο καιρός, και φουσκώνει η κοιλίτσα, και κάθε μέρα σε νιώθω όλο και πιο έντονα να μεγαλώνεις μέσα μου. Και όσο πλησιάζει ο καιρός και μετράω αντίστροφα, τόσο ανυπομονώ και τόσο αναμένω μέχρι τη μέρα που θα σε πάρω στην αγκαλιά μου.»
Δείτε τη φώτο που ανέβασε στην παρακάτω Gallery:
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/337/80/2023/10/16/maxresdefault-(7).jpg?t=zqljE46GZAeQEfMB5rDRJg)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/360/80/2023/10/16/ZoiChristou.jpg?t=1x7oeFYwSx8mZQ-oiDLGwA)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/749/80/2023/10/16/Snapinsta.app_283151673_526954235774541_979582908805598634_n_1080.jpg?t=_tADTnhxrxeH_7U8d88i9w)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/600/80/2023/10/16/Snapinsta.app_390890351_1019611852682241_383331482384533356_n_1080.jpg?t=J8BlbOeTaRYG-pQtIxNn-w)