![Η Τζένη Μπότση στόλισε το χριστουγεννιάτικο δέντρο και δημοσίευσε την καθιερωμένη ετήσια φώτο](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2023/11/30/86276404-jennybotsi_1666799528_2957651268577539230_451553912.jpg?t=KXj7AKWCO_9KMuYxMur2Eg)
Η Τζένη Μπότση στόλισε το χριστουγεννιάτικο δέντρο και δημοσίευσε την καθιερωμένη ετήσια φώτο
Η Τζένη Μπότση στόλισε το χριστουγεννιάτικο δέντρο στο σπίτι της με την κόρη της, Αλίκη.
Φυσικά από αυτές τις μοναδικές οικογενειακές στιγμές δεν θα μπορούσε να απουσιάζει ο καλύτερός της φίλος, ο Παύλος Σταματόπουλος που κάθε χρόνο όταν στολίζουν το χριστουγεννιάτικο δέντρο, η ηθοποιός δημοσιεύει φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram με τον φίλο της και με φόντο φυσικά το υπέροχο χριστουγεννιάτικο δέντρο.
![57946791-tzeni-botsi-kori.jpg](https://cdn.gosmd.gr/img/760/max/82/2023/11/14/57946791-tzeni-botsi-kori.jpg?t=vatsIpBZM0n9te5322T7Yw)
Συγκεκριμένα έγραψε η Τζένη Μπότση: «Η αγάπη δε θέλει φίλτρο, ούτε μακιγιάζ. Και βρεθήκαμε και φέτος για την ετήσια φωτογραφία με την ελπίδα το έτος που έρχεται με ταχύτητα , να φέρει ηρεμία αλλά χωρίς φίλτρα και φτιασιδώματα 😜. Και η συνταγή για αυτό είναι μια: Η ΑΓΑΠΗ Ας μοιράζουμε το χρόνο μας με τους ανθρώπους που αγαπάμε, και ας μην ξοδευόσαστε σε ανούσιες συναναστροφές Αρκετά φιλοσόφησα αλλά…. @pavlosstamatopoulos σ´αγαπω! Είσαι σπουδαίος φίλος! Και του χρόνου! Να είμαστε όλοι καλά! #christmas #christmasdecor #friendship».
Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε φέτος η ηθοποιός, αλλά και τις φωτογραφίες που πόσταρε τα προηγούμενο χρόνια με τον φίλο της και φόντο πάντα το χριστουγεννιάτικο δέντρο στο σπίτι της.
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/750/80/2023/11/30/jennybotsi_1701290684_3246984058197330475_451553912.jpg?t=u4HM2Jy5AjqRr4lMwYhiNA)
Η φωτογραφία της Τζένης με τον φίλο της, Παύλο και φόντο το χριστουγεννιάτικο δέντρο.
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/750/80/2023/11/30/jennybotsi_1671053574_2993336792013227098_451553912.jpg?t=VkXVIf7MZGWFF1kiG15T6w)
Πέρυσι τα Χριστούγεννα
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/750/80/2023/11/30/jennybotsi_1638957308_2724093801101594281_451553912.jpg?t=fwQy1jOdWZt3jlNroTQqmw)
Το 2021
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/600/80/2023/11/30/jennybotsi_1637220648_2709525645880316260_451553912.jpg?t=eR4Ys6gZWa6Qs3a0a_wAGg)
Τα πρώτα Χριστούγεννα με την κόρη της