![Μαίρη Συνατσάκη: Η τούρτα γενεθλίων της κόρης της & η τρυφερή φωτό με τη νονά Ντορέττα Παπαδημητρίου](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2023/12/06/00a8594c-synatsaki.jpg?t=yrUDZTmvadCMuULSl--m4Q)
Μαίρη Συνατσάκη: Η τούρτα γενεθλίων της κόρης της & η τρυφερή φωτό με τη νονά Ντορέττα Παπαδημητρίου
Τα πρώτα γενέθλια της μικρής Ολίβιας γιόρτασαν η Μαίρη Συνατσάκη και ο Ίαν Στρατής και η ίδια μοιράστηκε μαζί μας φωτογραφίες.
Η γνωστή youtuber – επιχειρηματίας έγραψε για τα πρώτα γενέθλια της κόρης της: «Ένας χρόνος Ολίβια… και για πάντα». Μάλιστα, μοιράστηκε μαζί μας και ένα υπέροχο βίντεο από την πρώτη κιόλας μέρα της γέννησής της που πραγματικά συγκινεί.
Η Μαίρη Συνατσάκη όμως δεν έμεινε σε μία μόνο ανάρτηση καθώς μοιράστηκε μαζί μας μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, φωτογραφίες από το πάρτι γενεθλίων.
![c8490522-SYNATSAKI.webp](https://cdn.gosmd.gr/img/760/max/82/2023/12/06/c8490522-SYNATSAKI.webp?t=nFFqL8GYeTfiWF9_xnieQQ)
«Οι ευχές σας, τα μηνύματα σας, ο τρόπος που συνεχίζετε να δημιουργείτε όλοι σας ένα πέπλο τρυφερότητας σαν προστασία για την μικρουλενια μας… το ευχαριστώ είναι ελάχιστο μπροστά στην αγάπη αλλά, σας ευχαριστώ! 💛», έγραψε στη λεζάντα της.
Στη μία φωτογραφία είδαμε την εντυπωσιακή τούρτα και στην δεύτερη είδαμε μια τρυφερή φωτό της μικρής με την Ντορέττα Παπαδημητρίου που θα είναι η νονά της αλλά και την ίδια.
«Σας αγαπάω ρε παιδί μου!», σχολίασε η Ντορέττα κάτω από την ανάρτηση.
Δείτε τις φωτογραφίες στην παρακάτω gallery:
![](https://cdn.gosmd.gr/storage/2023/12/06/se33.png?t=_aWkgDS-t37INHE5VadjYQ)
Η Μαίρη Συνατσάκη έχει κάθε λόγο να χαίρεται.
![](https://cdn.gosmd.gr/storage/2023/12/06/se2.png?t=4rS2gK3KHQssmCkjUWTtFw)
Το ίδιο και ο Ίαν Στρατής.
![](https://cdn.gosmd.gr/storage/2023/12/06/se55.png?t=RbsmN9EJTR2JUiLWW0sMQg)
Η μικρή Ολίβια είχε την τιμητική της.
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/750/80/2023/12/06/mairiboo_1701888609_3251999820636609406_3771522.jpg?t=en_98QS0GevtjGMvpsjwDA)
Και αυτή ήταν η τούρτα της.
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/750/80/2023/12/06/mairiboo_1701888609_3251999820661724417_3771522.jpg?t=WVtaWVLlryo1NJkfNC6Bfg)
Η τρυφερή φωτό με την Ντορέττα Παπαδημητρίου και τη χαρούμενη μανούλα.