![Αργυράκη: «Aνέβηκα σε κάτι βραχάκια, έκανα πίσω & έπεσα στη θάλασσα, πέρασε ώρα μέχρι να συνέλθω»](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2024/05/21/01019734-mpessi-argiraki.jpg?t=Sxm_24iqNXa-57-xSUmrBQ)
Αργυράκη: «Aνέβηκα σε κάτι βραχάκια, έκανα πίσω & έπεσα στη θάλασσα, πέρασε ώρα μέχρι να συνέλθω»
Η Μπέσσυ Αργυράκη μίλησε στην κάμερα της εκπομπής Πάμε Δανάη για άγνωστες ιστορίες στη διάρκεια της καριέρας της που είχαν πολύ γέλιο αλλά και συγκίνηση
Η αγαπημένη τραγουδίστρια μίλησε για τις γνωστές επιτυχίες της που αγαπήθηκαν από τους θαυμαστές της.
Μπέσσυ Αργυράκη – Σοφία Αρβανίτη στο Θέατρο Άλσος την Πέμπτη 16 Μαΐου! Γιατί το πάρτι είναι εδώ!
![robert-mpesy.jpg](https://cdn.gosmd.gr/img/760/max/82/2024/05/21/robert-mpesy.jpg?t=0_0WhDHj1YRgdnJe3GruxQ)
«Στο βιντεοκλίπ του «Κορμί κι αλάτι» ανέβηκα σε κάτι βραχάκια, έκανα πίσω κι έπεσα στη θάλασσα, πέρασε λίγη ώρα μέχρι να συνέλθω» είπε αρχικά ενώ συνέχισε εξιστορώντας: «Το τραγούδι «Πιο δυνατά» είναι από τις πιο καλές διασκευές μου, μπήκα και το τραγούδησα στο στούντιο μία κι έξω».
Η Μπέσσυ Αργυράκη μίλησε και για ακόμα μία μεγάλη επιτυχία της αποκαλύπτοντας: «Για το τραγούδι «Μάθαμε τον έρωτα» με τον Ρόμπερτ Ουίλιαμς φτάσαμε πολύ κοντά στο να κάνουμε βίντεο κλιπ άλλα αρρώστησα και δεν μπορέσαμε».
Δείτε το βίντεο με όσα είπε η Μπέσσυ Αργυράκη παρακάτω: