![Γυναίκες πρόσφυγες μοιράζονται τις αγαπημένες τους συνταγές](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2020/02/21/1675177748667-331100676-5e4fd35e435e4.jpg?t=WoEHVmu-yjsGxI0MOfygKw)
Γυναίκες πρόσφυγες μοιράζονται τις αγαπημένες τους συνταγές
Η μαγειρική μας ενώνει!
Αρώματα, χρώματα και μυρωδιές από κουζίνες της Ανατολής «συναντώνται» στο βιβλίο μαγειρικής με τίτλο «Taste My World», που εξέδωσε η μη κυβερνητική οργάνωση SolidarityNow. Σε αυτό, γυναίκες πρόσφυγες που ζουν στην Ελλάδα μοιράζονται με τους αναγνώστες αγαπημένες συνταγές από την πατρίδα τους.
Διαβάστε περισσότερα στο Plus.Queen.gr
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ