![Η Εριέττα στο πλευρό του συντρόφου της](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2015/04/08/e85d855a7692c0d55ac277ba6b1f7b65.jpg?t=iWTSpCHohXrUfXENWjSINw)
Η Εριέττα στο πλευρό του συντρόφου της
Η Εριέττα Κούρκουλου στηρίζει τον αγαπημένο της.
Η κόρη της Μαριάννας Λάτση και του Νίκου Κούρκουλου δεν χάνει κανέναν αγώνα πόλο της ομάδας που παίζει ο Μάριος Καπότσης. Οι δυο τους είναι μαζί σχεδόν δέκα μήνες και ο ένας στηρίζει τον άλλο και στα εύκολα και στα δύσκολα. Ο φωτογραφικός φακός του Οκ, απαθανάτισε την Εριέττα Κούρκουλου στις κερκίδες του κολυμβητηρίου Γλυφάδας να παρακολουθεί τον αγώνα μαζί με τον πατέρα του αγαπημένου της.
![Η Εριέττα στο πλευρό του συντρόφου της](https://cdn.gosmd.gr/img/600/588/80/2015/04/08/ERIETTA_KATW_1.jpg?t=RLqXEXw_slkU1pVRLOexqg)
Photo 1/3
Η Εριέττα στο πλευρό του συντρόφου της ![Η Εριέττα στο πλευρό του συντρόφου της](https://cdn.gosmd.gr/img/600/311/80/2015/04/08/ERIETTA_KATW_2.jpg?t=wVcjbp_BPcSZHc_Kua7FdA)
Photo 2/3
Η Εριέττα στο πλευρό του συντρόφου της ![Η Εριέττα στο πλευρό του συντρόφου της](https://cdn.gosmd.gr/img/600/301/80/2015/04/08/ERIETTA_KATW.jpg?t=9mLizdmieAVK4mmgFCiKcA)
Photo 3/3
Η Εριέττα στο πλευρό του συντρόφου της
ΔΕΣ ΤΗ GALLERY - 3 PHOTOS
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ