![Παναγιώτης Πετράκης: «Νοσταλγώ τη δουλειά του ηθοποιού στην τηλεόραση»](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2012/12/12/d3f619e3ed6100abc97ca33787eabd3a.jpg?t=Dfsvywc3-CeeVx2CnKXMSg)
Παναγιώτης Πετράκης: «Νοσταλγώ τη δουλειά του ηθοποιού στην τηλεόραση»
Μπορεί, όπως λέει να αντέχει να ζει χωρίς τηλεόραση όμως παραδέχεται πως νοσταλγεί τη δουλειά του ηθοποιού.
Ο λόγος για τον Παναγιώτη Πετράκη, ο οποίος δηλώνει στο περιοδικό Ok: «Πρόλαβα τα τελευταία καλά πονήματα της τηλεόρασης, όπως ήταν τα «Μυστικά της Εδέμ». Νοσταλγώ η δουλειά του ηθοποιού στην τηλεόραση γιατί μου αρέσει η ταχύτητα που απαιτεί και η ευκολία με την οποία μπαίνει σε πολλά σπίτια. Μπορώ όμως να ζήσω και χωρίς την τηλεόραση. Όταν τη ζούσα ένιωθα πολύ όμορφα», λέει και καταλήγει: «Μου έφερε αναγνώριση και μου έδωσε την ευκαιρία να περάσω αυτά που ήθελα πιο εύκολα. Δεν την απορρίπτω, αλλά μπορώ να ζήσω κι εκτός».
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ