![Η Αθηνά Παντελίδου για τον νεκρό γιό της. «Εγώ περιμένω… ξέρεις εσύ» (Nassos blog)](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2017/06/18/19369756_10213341006858130_1616251591_n.jpg?t=PNzQvDxJfxCuaXaJwubhLQ)
Η Αθηνά Παντελίδου για τον νεκρό γιό της. «Εγώ περιμένω… ξέρεις εσύ» (Nassos blog)
Αυτό που περιμένει η Αθηνά Παντελίδη;
Αυτό που περιμένει όλη η οικογένεια; Δεν είναι άλλο από το πόρισμα του Ιατροδικαστή. Ένα πόρισμα που έχει παραγγελθεί από τον Ανακριτη ο οποίος και διεξάγει μυστική ανάκριση-έρευνα για το θέμα του τροχαίου του Παντελή Παντελίδη. Με ένα πόστ που έχει πολλή αγάπη αλλά και μυστήριο η Αθηνά Παντελίδη μετά απο πολύ καιρό γράφει για την απώλειά της.
Διαβάστε περισσότερα πατώντας εδώ
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ