![Γιώργος Λιάγκας: Η selfie στην παραλία με τον Ραμαζότι και τον Ρέμο](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2017/07/29/liagkas8h_645_450.jpg?t=OZ3JpF6AiKrNnSpOtBzZCA)
Γιώργος Λιάγκας: Η selfie στην παραλία με τον Ραμαζότι και τον Ρέμο
Ο Αντώνη Ρέμο πήγε για μπάνιο και συναντήθηκε τον Αντώνη Ρέμο και τον Έρος Ραμαζότι.
Οι δύο τραγουδιστές έδωσαν συναυλία στη Μύκονο και ξεσήκωσαν το νησί. Ο Ιταλός σταρ απόλαυσε τις βουτιές στο νησί και έβγαλε φωτογραφία με τον παρουσιαστή και τον Αντώνη Ρέμο. Μάλιστα ο Γιώργος Λιάγκας την πόσταρε στο instagram γράφοντας: «Εδω, για μπανιο με τα παιδια...»
![Γιώργος Λιάγκας: Η selfie στην παραλία με τον Ραμαζότι και τον Ρέμο](https://cdn.gosmd.gr/img/600/456/80/2017/07/29/29-05-44-image-56.jpg?t=jJ6W6I2FFXR2lMW8LHPM_Q)
Photo 1/1
Γιώργος Λιάγκας: Η selfie στην παραλία με τον Ραμαζότι και τον Ρέμο
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ