![Cynthia και Teresa Humbert: Οι κόρες της Ναθαναήλ είναι κούκλες και μοιάζουν στην μητέρα τους](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2022/07/08/1675210327118-823374058-cynthiahumbert_13117946_863436540432784_232816183_n.jpg?t=eIFTbjNlwL2YIAsH1anbZQ)
Cynthia και Teresa Humbert: Οι κόρες της Ναθαναήλ είναι κούκλες και μοιάζουν στην μητέρα τους
Η Αννίτα Ναθαναήλ είναι ένα από τα τηλεοπτικά πρόσωπα που αγαπήθηκαν πολύ τη δεκαετία του '90.
Σήμερα, απασχολεί με τις φιλανθρωπικές της δράσεις ενώ διατηρεί επιχειρήσεις στον ευρύτερο χώρο της τεχνολογίας.
![](https://cdn.gosmd.gr/img/760/max/82/2022/07/08/annitanath_135032802_159719875902024_6417492497343080779_n.jpg?t=UHlWEEzKR_i5fuawWw7rdw)
Η Αννίτα Ναθαναήλ έχει δημιουργήσει μία όμορφη οικογένεια μαζί με τον Κρις Χάμπερτ. Ήταν 2000 όταν η ίδια γνώρισε τον σύζυγό της, (Αμερικανό πρώην επαγγελματία πολίστα), με τον οποίο απέκτησαν δύο κόρες που πλέον είναι στην εφηβεία, τη Cynthia και την Teresa. Η Cynthia Humbert σήμερα είναι 20 ετών ενώ η Teresa Humbert μόλις 18.
Τα δύο κορίτσια είναι πολύ ενεργά στα social media και καθημερινά δημοσιεύουν στιγμιότυπα από την ζωή τους. Η Cynthia και η Τeresa μένουν μόνιμα στο εξωτερικό, ενώ επισκέπτονται συνέχεια την αγαπημένη τους Ελλάδα.
Όπως θα δείτε κι εσείς παρακάτω, τα δύο κορίτσια είναι όμορφα και πολύ αγαπημένα. Η μικρότερη, η Teresa, έχει ήδη κάνει τα πρώτα της βήματα στο χώρο του μόντελινγκ ενώ η 20χρονη Cynthia σπουδάζει στο Πανεπιστήμιο της Νότιας Καλιφόρνιας.
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/750/80/2022/07/08/cynthiahumbert_42627480_148749529413599_8439373212313298665_n.jpg?t=aRfoT8seewy0XELeN4jsOw)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/749/80/2022/07/08/teresahumbert_105985350_403509583877273_7829155259116033908_n.jpg?t=M_KQKblORRUsUSWKlPb7Qw)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/637/80/2022/07/08/cynthiahumbert_129725393_1003292933525151_6170337016420480002_n.jpg?t=ciDj41POs7RqZX8sAG3Vhw)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/750/80/2022/07/08/cynthiahumbert_51939297_2109393152486661_5293360304084612412_n.jpg?t=bazxado47ksUnfsLFpE51A)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/750/80/2022/07/08/teresahumbert_69876747_2479506542095641_6203197347827768800_n.jpg?t=8OXGwyw9wt_LjcfNI5UzCw)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/750/80/2022/07/08/cynthiahumbert_94358329_825908484570027_3016441166525882530_n.jpg?t=E8KdE3pIhzN94d2PDlUaHw)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/749/80/2022/07/08/teresahumbert_110236536_2674426096146160_6523310418640391359_n.jpg?t=aQm3s1U9_9rH_XpM5dw-Qg)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/750/80/2022/07/08/cynthiahumbert_270356139_281505867193698_4381497692994830166_n.jpg?t=298QTJ4bF6TKg0GFqbQfpw)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/750/80/2022/07/08/teresahumbert_151302903_1840809039411144_2088111268952423301_n.jpg?t=uuL5DXH6wAe5RFSw0sQzMA)
Διαβάστε επίσης: