![Άγγελος Λάτσιος: Στα μπουζούκια ο γιος της Μενεγάκη – Διασκέδασε στη νονά του, Νατάσα Θεοδωρίδου!](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2022/11/05/1675214686146-565478996-natasatheodoridou_258298712_1080603786044927_3646319016374943306_n-1.jpg?t=v1HPMgNanaIeuDRg6JiChg)
Άγγελος Λάτσιος: Στα μπουζούκια ο γιος της Μενεγάκη – Διασκέδασε στη νονά του, Νατάσα Θεοδωρίδου!
Ο Άγγελος Λάτσιος το βράδυ της Παρασκευής επέλεξε με τους φίλους του να διασκεδάσει στο νυχτερινό κέντρο που τραγουδά, η νονά του Νατάσα Θεοδωρίδου!
Ο Άγγελος Λάτσιος και η Νατάσα Θεοδωρίδου κρατούν μεταξύ τους μία πολύ τρυφερή σχέση που κρατάει από τότε ακόμα που εκείνος ήταν μωρό παιδί μιας και η τραγουδίστρια είναι νονά του μοναχογιού της Ελένης Μενεγάκη.
Ο Άγγελος λατρεύει τη νονά του και το ίδιο και η τραγουδίστρια υπεραγαπά το βαφτιστήρι της και έχουν αναπτύξει μία υπέροχη σχέση.
![](https://cdn.gosmd.gr/img/760/max/82/2022/11/05/1675701755770-397005240-latsios-6.jpg?t=kg9cSwSZC89xTWpJLPVT8Q)
Να σας θυμίσουμε ότι η βάφτιση του γιου της Ελένης Μενεγάκη και του Γιάννη Λάτσιου είχε γίνει στις 22 Σεπτεμβρίου του 2003 και φυσικά υπήρξε ένα από τα κοσμικά γεγονότα εκείνων των ημερών. Η νονά Νατάσα από τότε βρίσκεται στο πλευρό του βαφτισιμιού της μιας και εκείνη του έχει μεγάλη αδυναμία.
![](https://cdn.gosmd.gr/img/760/max/82/2022/11/05/sdfd-latsios-theodoridou.jpg?t=wHcJl4iW04WJOxO7niymKg)
Να θυμίσουμε ότι η Νατάσα Θεοδωρίδου με τον τότε σύζυγό της Ανδρέα Φουστάνο είχαν παντρέψει την Ελένη με τον Λάτσιο και όπως ορίζει η ελληνική παράδοση, το πρώτο παιδί δίνεται στους κουμπάρους του ζευγαριού για να "λυθούν" τα χέρια τους μετά το "δέσιμο" από τα στέφανα.
![](https://cdn.gosmd.gr/img/760/max/82/2022/11/05/elenimenegaki_280074160_132217046069497_6695240680330071899_n-1.jpg?t=LIy8E1RVOXvMSOUu3Gl2Lg)
Αυτή η συγγένεια που γεννήθηκε από μια κουμπαριά, έγινε μία πολύ δυνατή αγάπη που όσο προχωράει ο καιρός, γίνεται όλο και πιο ουσιαστική και αληθινή, όπως έχει αποδειχθεί!
Έτσι, λοιπόν χθες 4 Νοεμβρίου ο Άγγελος διασκέδασε στη νονά του που εμφανίζεται με τον Γιώργο Κακοσαίο στην Ακτή Πειραιώς.
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/600/80/2022/11/05/1675067808202-338269911-natasatheodoridou_258298712_1080603786044927_3646319016374943306_n-1.jpg?t=4jTgU-EoT4QIE0KpGwSakw)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/749/80/2022/11/05/aggelos_latsios_249297914_980924892637533_3392167400695042165_n.jpg?t=HGgbNQqPZiCY_IAcXx_qDQ)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/750/80/2022/11/05/latsios-6.jpg?t=n1UIpXlPP9rhTV3TBb1Wcw)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/1053/80/2022/11/05/314518900_823717715496713_3557085488723525951_n.jpg?t=8IikC2z17ZNPgdK7TDgZZg)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/750/80/2022/11/05/aggelos_latsios_279634391_410184220598081_500973517161152354_n.jpg?t=rq7aPFF5nZtE02wBbiu--g)
![](https://cdn.gosmd.gr/img/600/360/80/2022/11/05/aggelos_mene.jpg?t=eyVZjlVHS0uB4zNWTLTLLg)
Διαβάστε επίσης: