![Μαρία Ανδρούτσου: Η Ξανθίππη από το «50 – 50» φέρνει νέο κύμα καύσωνα με το αποκαλυπτικό της μαγιό!](https://cdn.gosmd.gr/img/1920/max/82/2023/07/24/32f155a2-i-maria-androutsou-pozare-kai-mas-afise-me-to-stoma-orthanoichto.jpg?t=7UYQ0hHGuzJvs-_aIqImkQ)
Μαρία Ανδρούτσου: Η Ξανθίππη από το «50 – 50» φέρνει νέο κύμα καύσωνα με το αποκαλυπτικό της μαγιό!
Είναι από εκείνες τις περιπτώσεις ανθρώπων που όσο περνούν τα χρόνια γίνεται ακόμη πιο εντυπωσιακή. Ο λόγος για την Μαρία Ανδρούτσου η οποία αποφάσισε να φέρει ένα νέο κύμα καύσωνα μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram.
Η ηθοποιός που ξεχώρισε μέσα από τον ρόλο της ως Ξανθίππη στην θρυλική σειρά του Mega 50 – 50, μοιράστηκε μία άκρως αποκαλυπτική φωτογραφία στα social media.
Η ίδια περνάει το καλοκαίρι κυρίως μακριά από την Αθήνα και τις υψηλές θερμοκρασίες του Ιουλίου μαζί με τα αγαπημένα της πρόσωπα.
Η Μαρία δεν παραλείπει βεβαίως να κάνει θαλασσινές εξορμήσεις και να μοιράζεται τις στιγμές με τους διαδικτυακούς της φίλους.
![-xanthippi](https://cdn.gosmd.gr/img/760/max/82/2023/07/24/agnoristi-i-xanthippi-toy-50-50-1.jpg?t=VQ2TeFs1bW_ncNQUVVXpEw)
Το βράδυ της Δευτέρας η Μαρία Ανδρούτσου επέλεξε να ποζάρει στον φωτογραφικό φακό με φόντο την θάλασσα και φορώντας ένα άκρως εντυπωσιακά και αποκαλυπτικό μαγιό!
Η ανάρτησή της:
«Τα καλοκαιρια της ζωης μου, τα καλοκαιρια των ονειρων μου...», έγραψε στην ανάρτηση που έκανε και όπως ήταν φυσικό τα likes και τα σχόλια έπεσαν βροχή.
Διαβάστε επίσης: